понеделник, 4 юли 2011 г.

Ромина Андонова: Исках Олга Модева да спечели Мис България

Ромина Андонова: Исках Олга Модева да спечели Мис България

Преди седмица Мис България 2010 Ромина Андонова предаде короната на последователката си Ваня Пенева, пише bliasak.bg.




Какво й донесе титлата, радва ли се, че вече се отърва от нея и какво ще прави занапред?

- Роми, как се чувстваш след като се „отърва” от короната?
- Все още не съм усетила, каква е липсата на короната, защото все още съм търсена за различни ангажименти. Имам някакво вътрешно усещане за свобода. Сякаш имам повече свободно време за себе си. Мога да си позволя да правя каквото си поискам без да се съобразявам. Много е относително може би това чувство. Страхотно е! Бях четири часа във фитнеса и даже си четох книга. Толкова хубаво ми беше и спокойно. По едно време дори си помислих какво му е на новото момиче в момента и как я разпъват от интервюта и събития, на които трябва да присъства. Мъчно ми е за короната, но все пак Мис България си остава титла за винаги.

- Доволна ли си от това, което успя да направиш за една година? И за какво не ти стигна времето?
- Продължавам да имам чувството, че нещо не съм успяла да направя. Критична съм към себе си и това ме тормози, но когато човек няма организация зад гърба, няма как да бъдат реализирани всичките му идеи. До колкото мога се опитах да популяризирам тази титла, да покажа хубавата страна на това да бъдеш Мис България, да не я злепоставям. Направих контакти с много хора, които в последствие ще ми бъдат необходими може би да направим нещо съвместно. Имаше много плюсове, въпреки че 2010 беше много трудна година. Може би не беше точното време, когато станах Мис България. Искам да кажа, че нищо не се случваше в модния бизнес, въобще в цялостното развитие на държавата ни…
Ромина Андонова сваля короната си, за да я даде на новата Мис България Ваня Пенева
*Ромина Андонова сваля короната си, за да я даде на новата Мис България Ваня Пенева (Снимкa: Bulphoto)
- Новата ти колежка получи кола, докато ти цяла година се возеше на такси!?
- (смее се) Ами ето това е кризата на миналата година. Но пък станах по-борбена и в никакъв случай не се разглезих.

- Един неудобен въпрос! Твоята фаворитка в чисто човешки план ли спечели короната?
- Не мога да кажа, че тя ми е била фаворитка, по-скоро Олга Модева. Но по-скоро харесвам Олга, защото я познавам отдавана, харесвам я като човек, миловидна е, има страхотно излъчване, скромна е, ерудирана, освен това сме от една агенция и участваме в общи проекти. Тя притежава всички качества да е Мис България. Докато новата не я познавам, не съм си казала една дума с нея до връчването на короната. Гледах на другата сутрин едно интервю с нея, но след крайно неуместно изказване на водещия г-н Бареков смених канала и повече не съм се интересувала, какво се случва с новата Мис България, в какви интервюта попада и какво говори.
-Зададох ти този въпрос, защото с неохота връчи короната!?
- Ха-ха-ха, да доста хора ми го казаха. Така беше. Тази година искаха да покажат, чрез риалити, че няма нищо нагласено в конкурса. Но това не е фактор, защото когато едно нещо иска да се нагласи винаги ще се намери начин. Обаче след като журито е гласувало за нея и публиката я е подкрепила, моето мнение е безсмислено дали съм за нея или не.
Подгласничките на победителката Олга Модева и Деница Стоянова
*Подгласничките на победителката Олга Модева и Деница Стоянова (Снимкa: Bulphoto)
- Оттук нататък какво те чака теб?
- От 9-ти юли ме чака лятната практика по анатомия и морфология на растенията. Така че нищо чудно да ме видите по горите да събирам цветя. Смятам, че най-важното е да се заема с нещо сериозно и да си подплатя бъдещето. През тази една година загърбих образованието си, защото нямаше как да съчетавам ученето с ангажиментите. Заемам се със следването в университета, бих искала да пробвам да се изявя и в чужбина. Скоро време може да замина на някъде, за да видя дали само в България са така драстични нещата.

- Вече съвсем спокойно можеш да се омъжиш, никой не ти забранява!? Натам ли вървят нещата с Дарко Тасевки?
- Живеем си заедно, но той на този етап има свои грижи по трансферите му. Аз искам да усетя какво е наистина без тази титла. Въпрос на време е дали ще се оженим. Да сме живи и здрави, но засега такова нещо не се предвижда. Не сме го обсъждали, мисля, че хубавите неща се случват спонтанно.
- Ще го последваш ли в чужбина, където отиде да играе?
- Ако не сме се скарали и не ме е ядосал… Сигурно ще го последвам и това ще бъде крачка към осъществяването ми на целите в чужбина. Няма нищо по-хубаво, ако може да бъдем двамата, защото зад граница е много трудно, когато си сам.

- Какво лято ви чака? Къде ще ходите на почивка?
- Няма да ходим. Ние вече си изконсумирахме времето, което ни беше дадено за отдих. Той започва мачове и подготовка с "Левски". Програмата му е наредена и каквото сме почивали това. Оттук нататък само работа ни чака. Той на мачове, а аз по горите с хербарии и освен това продължавам да снимам в новия сезон на „Столичани в повече”. Много е интересно и има големи развития.

Източник hotnews.bg

Търси се новата Miss Bad Girl 2011

За втора поредна година се организира конкурсът за най-лошото момиче в България "Miss Bad Girl".

За втора поредна година се организира конкурсът за най-лошото момиче в България "Miss Bad Girl".
По традиция мястото, на което ще се проведе събитието отново ще е небезизвестният Слънчев бряг.
Организаторката Ива Атанасова обещава пищно шоу, много награди, почивка на морето както и популярност на всяка една от участничките а най-вече на победитилките.
Атанасова сподели още, че кастингите вече за започнали и се предвижда доста по-голям наплив, дори и от изминалата година.

Източник hotnews.bg

Гала сменила името си

Гала сменила името си

Водещата от Нова телевизия Гала се е прекръстила официално.




Рожденото име на блондинката е Галя, но чрез съдебно дело, плевенчанката е придобила името, с което е популярна от години - Гала.

Именно националната известност водещата на "На кафе" посочила като аргумент в исковата молба.

"Чела съм за себе си, че рожденото ми име било Галина или Гълъбина, всъщност съм родена като Галя. Смених го!", разкри Гала.

Източник hotnews.bg

Ставреви аут от мола

Любимците на българската публика от „Стъклен дом”- Антон и Ваня Ставреви, са изритани от мола, където си изкарваха прехраната цели три сезона.

Ставреви аут от мола
Тайнствените собственици на новата фирма, която изкупи акциите от търговския център, оставят без работа най-колоритното семейство в сапунката. С проблемите на Ставреви стартираха снимките от новия 4-ти сезон на успешната продукция на bTV.


За ужас на Антон Ставрев се оказва, че тъща му Павлина си е заминала, но на нейно място се е настанила немотията, пише "Монитор".

Скандалите стават все по-чести, защото двамата се обвиняват един друг, че не могат да намерят изход. В паузите между снимките актриса Стефка Янорова (Ваня Ставрева) шеговито коментира новия статут на екранната си фамилия:
„ Аз по принцип съм човек, който не понася да е без работа. Дадох ултиматум на сценаристите по най-бързия начин да ми намират някакъв салон. Иначе като едното нищо ще подстрижа целия екип.”

Стефка Янорова и Красимир Ранков се завръщат на снимачната площадка след кратко прекъсване от месец и половина. Но разказват, че времето, което са имали, не са използвали за разходки, а за да играят в новата постановка в театър „Българска армия” – „Сега или никога”.
„Подготвяме едно лятно турне с постановката по морето и навътре в страната, така че няма да почиваме”, каза Красимир Ранков.
Феновете на „Стъклен дом” продължават да се вълнуват дали героят на Асен Блатечки (Чарли) ще оживее, след като бе намушкан от Албена (Диляна Попова).

Източник hotnews.bg

Цеци Красимирова с нова любов

Вчера премина ежегодното честване за Деня на Независимостта от американската общност в България.

Цеци Красимирова с нова любов
Традиционното BBQ-състезание, част от събитието, събра популярни лица от светския ни живот, видяха от БЛИЦ.


Скандалната манекенка Цеци Красимирова се яви на празника със снажен момък, с който погледаха кулинарните изяви на участниците в надпреварата.
Водещият на състезанието Ути Бъчваров дирижира съревнованието между Дани Милев и Поли Генова, спортните коментатори Камен Алипиев и Момчил Манчев, Денис Ризов, Маги Желязкова, Коко Каменаров и Радина Червенова.

Източник hotnews.bg

неделя, 3 юли 2011 г.

Миро Каризмата се възгордя


Миро навири нос, че е избран за жури

Миро Каризмата се възгордя
Певецът Мирослав Костадинов се има за най-голямата звезда в България. Това винаги е личало от нахаканото му поведение, което е контрастно и несъпоставимо с творческите му постижения. Да се чуди човек как един човек от Добрич е придобил толкова високо самочувствие.
Тези дни Миро сам разкри грандоманията си, коментирайки участието си в бъдещото музикално риалити „Гласът на България”. Там той е избран да бъде част от журито заедно с Кирил Маричков, Мариана Попова и Ивана.
„Тук са само най-големите, най-добрите, разбирате ли?” – излишно акцентира подпухналият от суета и други изкушения блондин. Очевидно компанията, в която ще журира, напомпва самочувствието му. След фиаското си на Евровизия певецът бе се поскрил от света, но сега отново се е вживял като първа писта. Излишно е да се споменава, че на фона на дългогодишната кариера на Маричков и на комерсиалния успех на Ивана, неговата значимост е повече миниатюрна. А и в своя ресор – попмузиката, той е на светлинни години от класата на Васил Найденов, Георги Христов и Орлин Горанов.

Източник kliuki.bg

Луиза Григорова: Алекс е голяма лигла, аз не съм


Луиза Григорова: Алекс е голяма лигла, аз не съм

Родителите й са щастливо разведени. Тя не спори и си ги обича. Щастлива кака – на братче от татко и сестричка от мама. Отиде ли си в Перник, цялата „италианска рода“ се събира заедно
Допреди по-малко от две години тя беше просто едно много красиво полу-пораснало дете, видяло света благодарение на хубостта и късмета си.
Днес, благодарение на таланта и шанса си, Луиза Григорова е едно от най-популярните лица в България. Славата я връхлетя след шумния успех на сериала „Стъклен дом“, където студентката второкурсничка изпълнява ролята на глезлата Алекс. „Разликата между Алекс и Луиза? О-о-о, голяма е!” – анализира невръстната брюнетка, която се нареди сред най-съблазнителните жени за 2010 година.
„Преди всичко Алекс е голяма лигла. Надявам се аз да не съм чак такава. Тя е свикнала да зависи от парите. Аз не обръщам чак такова внимание на тези неща. И съм абсолютно самостоятелна. На 14 години за първи път заминах за чужбина – да живея и работя там. На 18 се отделих от къщи и от мама. Заминах, завладяна от много голяма любов. По-късно осъзнах, че може би малко съм поизбързала. Ама то, на 18…“ – подмята Луиза Григорова.
Сега Луиза е на 21. Вероятно много неща са се променили. За две години – сериозна работа.

Луиза Григорова
Родена е на 7 юни 1990 година в Перник. Перничани се гордеят, че им е съгражданка, както и Жоро Бекъма. Родителите й и днес живеят там, макар майка й, Ивет Григорова, да е стъпила здраво в дебрите на модния бизнес – собственичка е на агенцията „Ивет фешън“.

Източник kliuki.bg